Nice Little House

  • 24 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Gelegen op 6 minuten lopen van Pont de l'Aigua, heeft Nice Little House Appartement Barcelona gasten gemakkelijke toegang tot diverse toeristische attracties in de buurt. Het appartement is gelegen op 17 km afstand van Passeig de Gràcia - treinstation en vrij dicht bij Pont de Can Claveri busstation.

Nice Little House Appartement heeft een patio met airconditioning voor optimaal comfort. Het appartement biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en badlakens in de badkamer. Er is ook een apart toilet.

Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt Nice Little House Appartement zelfvoorzienende opties zoals een waterkoker, een koelkast en keukengerei.

Dit appartement ligt binnen een autorit van 10 minuten vanaf het Park Toboganes Can Mates en binnen een autorit van 15 minuten vanaf het Can Bellet. Het Parc La Serreta ligt binnen een paar straten van deze accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Nice Little House Barcelona
Residencia Universitaria Sarria
Mobiele prijsaanbieding

Residencia Universitaria Sarria

8.3
Heel goed 1011 beoordelingen
13 km van de accommodatie
USD 109 USD 98
per nacht
Apartamento Parc Gueell
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento Parc Gueell

8.0
Heel goed 104 beoordelingen
13.3 km van de accommodatie
USD 214 USD 193
per nacht
Viu Barcelona Bertran
Mobiele prijsaanbieding

Viu Barcelona Bertran

8.6
Fantastisch 187 beoordelingen
13.7 km van de accommodatie
USD 121 USD 109
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Barcelona-El Prat
    32 km

    Treinstations

    FGC - Baixador de Vallvidrera
    12 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Patio
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 13:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Nice Little House?
      Populaire plekken in de buurt van Nice Little House zijn onder andere het Parc La Serreta, het Park Toboganes Can Mates, het Can Bellet.
    • Hoeveel kost het om bij Nice Little House te verblijven?
      De huurprijs van Nice Little House is €84.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Nice Little House?
      Restaurants in de buurt van Nice Little House zijn onder andere Tarantella Napoletana en EL Raco de la Sidra restaurants, gelegen op ongeveer 17 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Barcelona-El Prat
    32 km

    Treinstations

    FGC - Baixador de Vallvidrera
    12 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Nice Little House Barcelona

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten